Červenec 2008

Hayley přijela

28. července 2008 v 14:59 | BaraCornellia |  Moje adoptovaná panda Hayley
poslala jsem Hayley k babičce proto tu tak dlouho nebyla a teď vás zdraví ;)

VGS - 2. a 3. kolo rozhodnutí

28. července 2008 v 14:56 | BaraCornellia |  soutěž
Kukí - Prošla se 14ti hlasy a stala se vítězem tohodle kola můj názor:tvoje výrobky se vždycky točí kolem manga,anime apod. ale i tak jsou moc hezké ;)
Pirátka-Monica - Prošla s 5ti hlasy a spolu s TeWezQou je na druhém místě můj názor:tvoje věci se mi vždycky líbí ;))) pirátko :P
TeWezQa - Prošla s 5ti hlasy a spolu s Monicou je na druhém místě můj názor:nádhera ;) jsi můj ty(i)p :D
Q-Nicole - Neprošla ----Dávám ji jednu poslední šanci----,protože měla zákaz....poslední šance...dneska si sežen alespoň jeden hlas...od kámošky,klikni za tvoje rodiče nebo prostě za sebe :DD můj názor: hezké...jenom jsi mohla to šedé u colorky useknout...ke všemu jsi mi nedala animaci nebo rozvrh,takže ve 4.kole jedno z toho dáš
ok...šance zrušena....nechce dál pokračovat
CessinQa - prošla s 1. hlasem můj názor:promin promin promin,že jsem na tebe zapoměla :(
strašně se mi líbí tvoje vyrobky
StyFii - Neprošla - neodevzdala ikonu.... můj názor:upozornovala jsem tě na ICQ,říkala jsi,že ikonu uděláš potom...ale já říkala,že jedu pryč...tvoje chyba...ale rozvrh je hezký
ve čtvrtém kole vypadne jeden....pokud Kukí nepřijede (protože jsem ji už dlouho neviděla) dostane třetí místo a já myslím,že i to je moc hezké,ne? :)))) bojovala....a bude poslední kolo...pokusím se ji nějak sehnat....snad nám ukáže,že se ještě nevzdává ;)


Geri Halliwell - Mi Chico Latino

28. července 2008 v 13:59 | BaraCornellia |  Videa

Britney Spears - Boys

28. července 2008 v 13:58 | BaraCornellia |  Videa

Celebrity: Čáry máry, andělé a ufoni

28. července 2008 v 13:54 | BaraCornellia |  Hvězdy
Ani nevím proč,ale dvě věci mě zaujali ostatní jsem nečetla :D
Ilona Csáková: Mužského si nepřičarovala

Zpěvačka už víc než tři roky nežije ve stálém partnerském svazku. "Jsem sa­ma, ale to neznamená, že mám celibát," nechala se slyšet nedávno. Kdo ví... Třeba se jí chlapi trošku bojí. Ilona se totiž netají tím, že před několika lety propadla esoterice. "Otevřely se přede mnou neuvěřitelně zajímavé kouzelné končiny, které zatím opatrně a s velkou úctou zkoumám." Jenže jak je známo i z pohádek, láska se přičarovat nedá, takže se Ilona zatím musí spokojit s kamarádkami, například s Ivanou Gottovou. Na věci mezi nebem a zemí v jejich debatách často přijde řeč. Copak asi přála sudička Ilona Mistrově nové holčičce nad kolébkou?

Lucie Bílá: Andělé, hlídejte Vendu!


Zpěvaččin manžel Václav Noid Bárta si často pohrává s osudem. Lákají ho nebezpečné adrenalinové zábavy jako třeba jízda na moto­r­ce a Lucie má o svého miláčka strach. "Jsem zase ale natolik rozumná, že mu to nezakazuju. Jen pokaždé, když nasedá, prosím nahoru anděly, aby zabrali. "Tohohle mi, prosím prosím, nechte," vzkazuju jim." Lucie věří i na intuici. Jen díky ní kdysi zachránila svého syna, když spadl v kočárku do bazénu.

Květa Fialová: Se svými blízkými se shledám


Rozhodně to neznamená, že by se herečka chystala odejít z tohoto světa. Naopak. Vypadá stá­le spokojeněji a sil jako by jí věkem zázračně přibývalo. Její vitalitu posiluje i víra v posmr­t­ný život. Když měla před lety absolvovat náročnou operaci srd­ce s nejistým výsle­dkem, ne­bála se ani trošku. "Říkala jsem sobě i dokto­rovi, že se buď probudím na tomhle světě, nebo se potkám s milovaným tatínkem. Na obojí jsem se těšila."

Robbie Williams: Oni fakt přiletí


Jestli někdo skálopevně věří na existenci mimozemských civilizací, pak je to britský zpěvák Robbie Williams. Zakládá na podporu UFO celé organizace a prohlašuje, že do dvou let ovládnou Zemi mimozemšťané. A nemyslí to z legrace. Letos se dokonce rozho­dl kempovat v přírodě, aby přílet zelených mužíčků nepropásl. S kým by si tak mohl dobře popovídat na toto téma? O UFO se vždycky zajímal například hokejista Jaromír Jágr.

Amy Winehouse: Duch mrtvého dítěte


Excentrická zpěvačka se bojí pobývat ve svém luxusním bytě v Cardan Town. Tvrdí, že ji tam pronásleduje duch, který jí chce ublížit a prý už jí způsobil škrábance na rukou. V jednom z pokojíků se navíc v noci ča­sto ozývá dětský pláč. Problém je, že Amy nikdo nevěří, neboť svými drogovými excesy už vstoupila do dějin.

Koho ještě sužují duchové? Beckhamovi prodali sídlo v jižní Francii, kde prý strašil duch bývalého podívínského majitele. Victoria se tak bála, že tu ani jed­nou nepřespala. "Nikdo nám o duchovi neřekl," vztekal se fotbalista a zva­žoval žalobu na realitku. Zpěvačku Celine Dion pravidel­ně děsí mrtvá jeptiška, Ricky Martin zase válčí s duchy trestanců, na jejichž pohřebišti si postavil dům.

Hana Zagorová: Kamínky v sáčku


Zpěvačka má vždycky v kabelce malý látkový sáček a v něm kamínky pro štěstí. Nijak se tím netají, ale žádnému člověku své talismany do ruky nepůjčí. "Nezlobte se, to ne," vymlouvá se a tvrdí, že by tak ztratily svou moc. Hanka nedá dopustit také na lidové léčitelství. Na radu Kateřiny Brožové
se kdysi obrátila o pomoc k léčiteli, který přesným rozpisem čajů k užívání potlačil projevy nebezpečné krevní poruchy. "Čajíčky jsem si vařila tři roky, chtělo to obrovskou trpělivost a přesnost. Ale pak jsem jako mávnutím kouzelného proutku poprvé měla při kontrole výborné výsledky. A tenhle stav trvá. Nechci o tom příliš mluvit, protože jsem pověrčivá."

A kdo ještě? Helena Růžičková, Veronika Gajerová, Ljuba Skořepová


Když před lety zemřela herečka Helena Růžičková, přišel náš showbyznys o bezesporu nejuznávanější "vědmu". Herečka projevovala léčitelské schopnosti, věštila z různých artefaktů (třeba z oblíbeného lógru) a mýlila se jen málokdy. Herečce Míše Kuklové třeba předpověděla miminko až na pozděj­ší věk - a nyní je Míša po čtrnácti letech marného čekání těhotná.

Chcete-li účinnou bylinku na všelijaké bolení nebo třeba jen lepší spaní, můžete se obrátít na herečku Veroniku Gajerovou. "Na chalupě sbírám a suším každou bylinku, o které vím, že by mohla pomoct. Rozhodně po lécích z přírody sáhnu dřív než po těch z lékárny."

Zkušenou bylinkářkou je také Luba Skořepová. Karty pro změnu vykládá herečka Uršula Kluková. "Neberu si za to ani korunu. Kdo na věcech, které cítí a vidí, rýžuje majlant, ten je neupřímný. Takové schopnosti někteří z nás dostali shůry, aby pomáhali ostatním. A ne, aby si mastili kapsy," tvrdí přesvědčeně.

Omluvuju se xD

28. července 2008 v 13:53 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
prominte,že jsem nepřidávala články,snažila jsem se dohnat jiné věci.....dneska začnu

Jsem z5 :) děcka 21.století...z doby ,,Čau wole,tak co vole,jak je voe''

21. července 2008 v 15:24 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
tohle je od mého milovaného SB ;) děkujííííííííííííííííí :)
Takže jsem tu děcka moje prdelatá :P :D nic proti :DDD ne :) švandá
Jak jsem vám říkala už asi 100krát byla jsem v Kvítku (ten KARIBIK se neuskutečnil :D)
A jak jsem říkala,tak možná nebudu moc chodit hned od 20 na PC....přišla jsem 21 :D
A víte co? já se domluvila s babičkou,že když se Nikča (sestřenka....jde na opravky)bude učit tak já budu tady ;) na PC...tak se budu těšit zase někdy pápá :D
Zjistila jsem,že blbne druhé kolo VGS :((((
PS. jdu si číst komenty ;)

Míša Nosková - hlasování

20. července 2008 v 14:16 Hvězdy
Kdo chodi na super.cz často,ví,že se tam občas hlasuje.....v kterém oblecení je herec,herecka atd. nejhezci?
http://www.super.cz/hlidka/11112-misa-noskova-vedeli-jste-jaka-je-to-kocka.html - tak tady se asi nerozhodnu :D ale spíš v tech šatech....
Tento Článek je předpřipravený...odjela jsem na dovolenou (do Chrudimi,přesněji do Kvítku),přijedu až 20.7,ale nebudu tu hned
<![CDATA[//><!]]>

Míša Nosková a její další chlap :P

19. července 2008 v 13:58 | BaraCornellia |  Hvězdy
Míša Nosková s novým objevem.
Míša Nosková s bývalým přítelem Karlem Zídkou.Míša Nosková s expřítelem Pavlem.Míša Nosková a Domenico.Míša Nosková se svým exmilencem Petrem Vobeckým.Míša chodila s Honzou víc než půl roku.
"Náš vztah nechci nijak blíže komentovat," vymlouvala se Míša Nosková na film party ke snímku O život na Občanské plovárně. Celou dobu se točila kolem tmavovlasého mladíka s pronikavým pohledem. Z jejich chování by se dalo usoudit, že má zpěvačka, která se proslavila účinkováním v muzikálech karlínského divadla, dalšího ctitele.

"Jmenuje se Djordje Erić a je to producent mé desky," mlžila Míša. Super.cz zjistil, že úspěšný muzikant produkoval například desku kapely Clou a spolupracoval s mnohými významnými českými muzikanty. Míše Noskové pomáhal s poslední deskou s názvem 1983 (MCMLXXXIII), kterou zpěvačka nedávno pokřtila a kde si sama napsala většinu textů.

Od posledního partnera moderátora Karla Zídky alias Karlose dostala zpěvačka v únoru kopačky. O loňských prázdninách si užívala se studentem ČVUT Pavlem, který měl být náhradou za italského milence Domenika Martucci de la Tore. Ani vztah s o šestnáct let starším divadelním hercem Petrem Vobeckým neměl dlouhého trvání.

Její velkou láskou byl finalista třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar Honza Kříž. Po rozchodu zůstali ale oba přáteli a nadále se vídají. Během dvou let Míša vystřídala pět partnerů a jestli to tak půjde dál, můžeme očekávat, že si s koncem letní sezony pořídí opět nový objev. Kdo bude další pomyslný "zářez na pažbě"?

Bullet Witch

19. července 2008 v 13:39 | BaraCornellia |  Witch
Akční střílečka Bullet Witch se odehrává v roce 2013, kdy na lidstvo dolehly velmi zlé časy. Civilizace je na pokraji svého vyhubení, což je vina démonů a jiných pekelných příšer, jež se z ničeho nic začali objevovat na povrchu zemském, konzumujíc a devastujíc přitom vše živé. V této situaci se převtělíte do čarodějnice jménem Alicia, která se bude s pomocí svých zbraní a kouzel snažit démony vyhubit a zachránit tím lidstvo. Hra kromě tradičních prvků nabídne i docela velkorysou podporu služby Xbox Live, v jejímž rámci bude možné nakupovat i nové úrovně, speciální kostýmy, zbraně a další.

Marie Digby - Gimme More (od Britney Spears,Acoustic)

18. července 2008 v 13:21 | BaraCornellia |  Videa
Včera jsem vám sem (pro mě dneska....je to předpřipravený článek :P)
dávala od MarieD Umbrellu,teď tu je Gimme more

Marie Digby - Umbrella od Rihanny (Acoustic)

17. července 2008 v 13:17 | BaraCornellia |  Videa
Hrozně se mi líbí jak zpívá a hraje na tu kytaru nebo co to je :PPP :D
Já ji žeru xD i když Rihanna je Rihanna.....


Nosková s fialovými vlasy

15. července 2008 v 14:00 | BaraCornellia |  Hvězdy
Míša Nosková.
Míša Nosková.
Tak tahle fialová kočka mě fakt rozbila.
Ty jsi k sežrání...
Ty jsi k sežrání...
Ty jsi k sežrání...
Ty jsi k sežrání...

PvP - Pirate vs. Pirate

14. července 2008 v 20:53 | BaraCornellia |  PiratesOnline.com
To je taková hra....na Pirates of the Caribbean...proměníš se v nemrtvého a budeš bojovat proti těm,kterým vlastně vždycky pomáháš (neboli proti těm,kteří jsou za monitorem PC jako ty)
moje výsledky...na to,že jsem v prvním PvP prohrála,tak se teď pěkně pomstím :P
vyhrávám ;)
za červenou čarou je další kolo...není to popořadě....
hrozně mě to chytlo ;)

Olesya Rulin alias Kelsi

14. července 2008 v 20:46 | BaraCornellia |  High school musical

Olesya Rulin

herečka, zpěvačka, tanečnice

Datum narození: 17.03. 1986 (22 let) Místo narození: Moskva, Rusko Znamení: Ryby
Životopis:
Olesya Rulin se narodila 17.3.1986 v Moskvě. Své dětství prožila v malé chudé vesničce, kde žila její rodina. Její otec na začátku 90-tých let emigroval z Ruska do Spojených Států. Dva roky potom ho celá rodina následovala a usídlila se v Texasu.

V 11 letech ji její matka přihlásila na baletní kurz,aby jí zlepšila postavení ve společnosti.Olesya nalezla v tanci zalíbení a později zahájila svou hereckou kariéru.
tak jsem zjistila kdo hraje Kelsi :) zdroj: z knížky a z www.osobnosti.cz
KOPÍROVAT SE ZDROJEM :)

Work's love 1

13. července 2008 v 20:38 | BaraCornellia |  Příběh - Work's love
Dnes je venku zima....vezmu si nějaký svetr...no....jenom tenhle neni moc teplej a nevypada bláznivě...mám plnej šatník barevných svetrů...to si nechám radši na jindy.... a tyhle kalhoty...jsou pohodlné a teplé...a nějaký obrovský boty
Ještě si zajdu pro kávu...každé ráno chodím do Buckstars coffee (mají v erbu jelena :D)
A jdu do práce....Cap cap cap cap...a jsem tu :P
Aby bylo vše jasné...tak vám řeknu co kdo dělá....Aoi (čti Ahoj :D) se stará o výčep....vlastně jenom chodí k lidem,co sedí a ptá se jich,jestli nemají nějaké přání...no vlastně nemusí chodit... naše sedačky slouží k tomu aby si lidé pokecali....proto,když někdo něco chce,musi jít za Aoiem a říct mu to...
Já kreslím...ano...kreslím....lidi,co si o to řeknou...a nebo kreslím to,co si řeknou...všechnu vyzdobu u nás jsem malovala já....
Cookie ta hlídá penízky :P a taky běh všeho
Poslední dobou je to nutné.... poslední dobou se nám ztrácí věci....několik lidi už nám rozbili věci ke kulečníku,židle a strhli mé obrazy...nechápu to...nikdy se nic nedělo :(
Jeden zákazník (vypadal jako upír...nedivte se..to jsme my z IMVU :P) mě požádal,abych nakreslila draka...a tak jsem začala....když byl drak skoro hotov,napadlo mě,že by ho chtěl náš zákazník jinak...a že by bylo slušné se ho zeptat,jestli se mu líbí...otočila jsem se k bílým sedačkám,kde seděl naposledy...už tam nebyl...rozhlídla jsem se kolem a nikde nikdo...
dostala jsem záchvat vzteku.... teď ho mám docela často....
Praštila jsem štětcem a začala litat kolem a stěžovat si na nájem...že je drahý...to samé s barvou...a že by tady mohli zákaznící platit za to,co chtějí,abych já vlastnoručně udělala,protože já mám taky jen jedno zdraví,ale že to je všem úplně jedno....zůstala jsem stát u kulečníku
Dupala jsem pravou nohou na bilou a levou na černou kostku....zuřila jsem....
Aoi ke mě přišel a usmál se:,,Ale no tak!!Vždyť se ti to stalo za týden jenom 3krát...to docela jde,ne?''
,,Ty to počítáš?''řekla jsem a nálada se mi vrátila ,,No mě to přijde hodně!!Víš,něco ty barvy a všechno stojí....kupuje to Cookie,já vím....a mě to stojí čas.Chci se taky někdy posadit a ne jenom kreslit a vlastně kreslit pro nic.''
,,Ale,lidi....''pronesla Cookie,která k nám přišla jako duch,,zpátky do práce.Jo a BéCá''usmála se na mě.,,Ten obrázek zkusíme prodat.Aoi se zeptá nějakých zákazníků''
Asi po hodině čekání si o obraz řekla nějaká zrzka.Docela mě dostala...Měla fialové oblečení a na triku měla obrovskou dýni...A na to,že byla zrzka,měla dlouhé vlasy...skoro až na zem...měla je proplétané fialovými provázky....vypadala jako ten drak....barvy a všechno sedí....
Já jsem kreslila další obraz pro moc milou paní a najednou vešla další zákaznice....šla ke mě....a s opovržením koukla na můj obraz.
,,Přejete si?''řekla jsem milým tónem.
,,pchm...zatím ne''zašklebila se dívka a já jí s velkou chutí škleb oplatila.
Další obětí se stal Aoi.Zákaznice k němu přišla a strčila do něj,on tedy vylil kávu,kterou nasl zákaznici na zem.Okamžitě to bez proteštů utřel a šel pro novou a omluvně se kouknul na zákaznici,která mu na omluvu odpověděla úsměvem.Domalovala jsem obraz. Ta nána zatím došla k naší milé zákaznici a něco na ní zasyčela.Nejdřív ji zákaznice ignorovala,ale po chvilce rychle vstala a běžela ke mě,jestli je její obraz hotov.Mimochodem,kreslila jsem padající roj meteoritů. Neslušná zákaznice si sedla na její místo.
Podle mě nebyla moc hezky oblečená.Modré kalhoty a cervené triko,blond vlasy a opálená,možná černoška.
Aoi přinesl kávu a šel k neslušné zákaznici,ale když si všiml,že to není naše milá zákaznice,otočil se a šel ke mě a zákaznici.Milá zákaznice vypila kávu,vzala obraz,poděkovala a běžela pryč.Kdo ví,kdy zase přijde.

Zákaznice,která zůstala,vstala a šla ke Cookie.Cookie relaxovala na sedačce a my všichni víme,že když odpočívá,nesmí ji nikdo rušit,jen kdyby hořelo,zřitilo se nám nebe na hlavu nebo kdyby někdo vypustil ducha.

Zákaznice mile pronesla ,,Tak jsem tady'' a tím Cookie úplně probudila.Já a Aoi jsme se přikrčili,protože jsme čekali,že začne Cookie ječet,ale místo toho se na zákaznici usmála,vstala a šla i s ní k nám.

,,Už dlouho potřebujeme někoho,kdo by hlídal naše věci a chodil kolem kulečníku,prostě dával pozor na věci,které my nestíháme''začala Cookie nervózně a podrbala se za krkem. Přerušila ji zákaznice slovy: ,,Malování určitě zabere spoustu času.Já bych to měla raz dva.'' a dívala se při tom na mě. ,,To chci vidět!''řekla jsem drze a Aoi se rozesmál.
,,Ale děcka!!poslouchejte.....Tohle je vaše nová spolupracovnice'' pronesla s ledovým klidem Cookie.

Zaho - C'est chelou

12. července 2008 v 19:49 | BaraCornellia |  Videa
Poslední dobou moje oblíbená písnička....jelikož já ji teď poslouchat nemůžu,protože jsem nenašla žádnou MP3 s touhle pisni (to naštve) tak to davám alespon vám :) poslouchejte za me...:) mě se hrozně líbí ;)
Tento Článek je předpřipravený...odjela jsem na dovolenou (do Chrudimi,přesněji do Kvítku),přijedu až 20.7,ale nebudu tu hned

Bleskovka ;)

11. července 2008 v 19:44 | BaraCornellia |  Bleskovky

Kdo to je?

Tvořila jsem ji v IMVU.....změnila jsem oblečení a místo,aby ste to neměli tak jednoduché
http://witch-pandy.blog.cz/rubriky/pribeh-work-s-love - zde najdete nápovědu,pište dokud nanapíšu stop