Říjen 2009

povídka od Niny

31. října 2009 v 20:52 | BaraCornellia |  vaše povídky
zdroj: http://na-zahnani-nudy.blog.cz/

V jednom městě žije čtyřčlená rodinka. Jednoho dne rodiče museli odejít a tak se Nina a Martin rozhodli, že ještě pozvou k sobě kámoše Lucku a Toma. Pozvali je a protože se nudili, rozhodli se vyvolat Satana...Poprvé se nic nestalo, tak to udělali po druhé nic, tak to zkusili po třetí a zase se nic nestalo...Tak toho nechali a šli spát.Brzo ráno se ozval telefon a jelikož to Martina probudilo, vstal a šel ho zvednout. A v tu chvíli se to stalo. Martin dotelefonoval. Položil telefon a jelikož už nikdo nespal šel jim oznámit, proč zvonil telefon. A začal jim vysvětlovat, že volal policista kvůli tomu, že naši rodiče měli záhadnou nehodu. Byly mrtví. Nebyla to bouračka, ale nemohli se dostat dovnitř. A najednou Nina rychle šla na záchod, že je ji zle a když se Lucka otočila po Martinovi, tak Martin měl v ruce nůž a chtěl všechny pozabíjet. Lucka se rychle schovala do skříně. Po delší době se Lucka i Nina ukázaly ze své skrýše a jdou se projít. Nějaká ale tajemná síla je dovede k hřbitovu, ač tam nechtěli jít. A tam najdou hrob kde je napsané Martin Doosel zemřel dneska ráno a tam u toho hrobu ležela ještě jedna mrtvola....Toma.Vystrašeně vykřilki,chtěli odejít ale někdo jim zastoupí cestu a než se stačí vzapatovat zabije i ty dva...KONEEEEEC!!!!!

Filmy na Halloween :D bububu :D

31. října 2009 v 19:46 Filmy
http://filmy.kinotip.cz/halloweenska-noc-2008/
http://filmy.kinotip.cz/z-pekla-2001/
http://filmy.kinotip.cz/ztraceni-chlapci-upiri-kmen-2008/
http://filmy.kinotip.cz/cesta-upiru-van-helsing-vs-dracula-2005/
http://filmy.kinotip.cz/mrtva-nevesta-tima-burtona-2005/
http://filmy.kinotip.cz/romasanta-hon-na-vlkodlaka-2004/
http://filmy.kinotip.cz/tajemne-okno-2004/


http://filmy.kinotip.cz/strasidelny-dum-2003/ - to mám na DVD :D náááhodou :D sranda :D

HP Halloween

31. října 2009 v 18:21 | BaraCornellia |  Harry Potter
zdroj: Monica!

This Is Halloween-Marilyn Manson-Death Note

31. října 2009 v 17:23 | BaraCornellia |  Videa

Squiby - Halloween

31. října 2009 v 17:21 | BaraCornellia |  Cheaty - návody na hry ;)
link-1.png

If you want to see all species what you can find in our trick house- click here

prostě hledejte...není na to moc dlouho, tak sorry, že tak pozdě... já jsem už všechny našla

pixelky - Halloween

31. října 2009 v 8:00 | BaraCornellia |  Pixelky
http://www.jaknaweb.com/webova-grafika-gify-animace-obrazky/grafika/smajlici/036.gif

zdroj: (teď jsem tu stránku vypla...sakra (zoufale))... omlouvám se.... ale byla to stránka typu ,,pixelky.cz'',ale už si nepamatuju :( tak se omlouvám...bez zdroju... :(
ten první je boží :D a pak ten Kraken :D

Duchové - pixelky

31. října 2009 v 6:00 | BaraCornellia |  Pixelky
zdroj: http://karolin-blogisek.blog.cz

podařilo se mi najít na Halloween super pixelky...takže je vám sem všechny dám :)

Obrana proti upírům

30. října 2009 v 20:15 | BaraCornellia |  Magie a tajemno
jsem přemýšlela, co sem ještě přidat :D tak jsem nakonec zvolila upíry...a ještě přijde vlkodlak :D
zdroj: wikipedie

Upíra není možné zabít normálním způsobem, ať už díky jeho regeneračním schopnostem nebo jakési přízračnosti. Někdy dokonce upíry mohou zabíjet zase jen upíři nebo vlkodlaci, a nemohou ani spáchat sebevraždu. Mezi obvyklé prostředky, jak je zabít, oslabit či zastavit, patří:
 • sluneční světlo - někdy stačí jakékoliv silné světlo, jindy je zapotřebí UV složka, někdy skutečně pouze světlo sluneční


 • Dřevěný kůl do srdce - někdy je zapotřebí určitý druh dřeva (tisové, osikové či dubové) , a jak poznamenal jeden upír v komedii Káčula: umakart nefunguje.
 • Stříbro - zvlášť pokud je autor plete dohromady s lykantropy
 • Useknutí hlavy
 • Tekoucí voda - nemohou přejít přes vodní tok, a pokud musí přes moře, tak cestují ve spánku v rakvích a nejlépe letadlem
 • Náboženské symboly:
  • Kříž - nemohou se na něj dívat, na holé kůži je pálí
  • Svědcená voda - pálí je na kůži
  • Hostie - nemohou kolem ní projít a pálí je
  • Svěcené zbraně - pokud jim obyčejné zbraně neublíží, svěcené je zraňují jako člověka nebo hůř
 • Česnek - nemohou kolem něj projít
 • Snítka plané růže - položí-li se jim na rakev, nemohou z ní ven
 • Velké kameny položené na rakev jim znemožní dostat se z ní, stejně funguje i zalít hrob betonem (jak to je u skutečné osoby Beli Lugosiho)
Žádný z uvedených prostředků ovšem není "spolehlivý", tedy nefunguje v každém literárním díle. V některých je dokonce řečeno, že tyto pověry rozšířili sami upíři, aby se lidé cítili v bezpečí a oni měli volnou ruku. Sám Bram stoker pak bývá označován za upíra.
Po smrti se upír rozpadne na prach. Podle některých pramenů není ani pak zcela zničen - stačí, aby se tento prach dostal do styku s krví a upír se okamžitě regeneruje. V komedii Káčula je pro regeneraci zapotřebí speciální rituál, ale kromě krve zafungoval i kečup… Pro úplné zničení může pomoci prach rozprášit, nejlépe do tekoucí vody.

Pekelná děťátka + můj zážitek

30. října 2009 v 20:06 | BaraCornellia |  Magie a tajemno
Otomar Dvořák

Můra ze včelína

V létě roku 1986 jsem pobýval u sestry na křivoklátsku. Rozprávěli jsme dlouho do noci a pak jsem se vydal ke včelínu. Měl jsem tam přespat. Sice jsem si mohl ustlat u sestry na podlaze, ale říkal jsem si, že ve včelíně budu mít větší klid.
Nevím, jak dlouho jsem spal, ale najednou jsem měl pocit, že mi něco nadzvedává pokrývku. Začal jsem se probouzet, ale nemohl jsem procitnout. Snažil jsem se zvednout ruku, ale nešlo to. Víčka jsem měl těžká, nedokázal jsem otevřít oči. Pak se nadzvedla deka a já cítil, jak pod ní něco vklouzává a ulehá mi to na prsa, chtivě se to tiskne k mému tělu. Ten první pocit byl příjemný, ale pak jsem cítil stoupající sevření, jako by mě to chtělo udusit. Silou vůle jsem zvedl ruku, abych to ohmatal - a měl jsem pocit, že jsem se konečky prstů dotlk něčeho měkkého, co připomínalo plst...
Prudce jsem se posadil. Nikde nikdo...

Druhý den jsem se cítil velice slabý, vyčerpany. Přičítal jsem to nevyspání.

Co je to můra? - Podle lidové démologie je to přízrak, ulehávající spáčům na prsa a dusící je. Ti, kdo jsou můrou navštěvováni pravidelně, blednou, hubnou, chřadnou a mohou být umořeni k smrti.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/54/Nachtmahr_%28Abildgaard%29.jpg

Energetický upír

Vyprávění matky Otomara Dvořáka:

Koupili jsme si na venkově domek se starým včelínem.
Jednou ráno jsem se takhle ráno probudila a něco mě nutilo podívat se na zem vedle postele. Na zemi sedělo nějaké stvoření. Vypadalo jako dítě, jako nemluvně s velkou holou hlavou, jenže tvář mělo jako stařeček plnou vrásek. Krčilo se tam s krátkýma, tenkýma ručičkama zkříženyma na prsou, jako by mu byla zima. Nevím, jestli bylo oblečení. Spíš ne, protože bylo celé hnědé, tvář i tělíčko. Ale hlavně mi utkvěly v paměti oči. Obrovské kulaté oči, které se na nás upíraly nepohnutě a bez mrknutí. Nepovšimlaj sem si žádné panenky. Byly žlutavé a jako by hrozně hluboké. Otočila jsem hlavu k manželovi, abych zjistila, jestli spí. Rychle jsem se podívala zpátky, ale nic tam už nebylo. Můj muž musel druhý den do nemocnice. Zjistili mu značný úbytek krve a velice nízký stav červených krvinek.

Můj zážitek

Jednou jsme jeli do Kvítka (u Chrudimi) na chalupu. Byly jsme tam hodněkrát... ale vždycky jsem měla takový zvláštní pocit. Hezky se tam spalo (,,na chalupě u lesa'' se spí vždycky fajn), rychle se usínalo, bylo léto a svítilo tam slunce. Já jsem ale i tak usínala po půlnoci. S mamkou jsme si ustlali nahoře a babičku s dědou nechali dole. Večer jsme si spolu povídali, pak si četli a já si třeba půjčila mamky mobil (a hrála na něm hry). Vždy, když usnula maminka, šla jsem spát já (Po několik ,,hodinách'' :D). Zhasla jsem a otočila se k oknu. Měla jsem z něj strach, protože tam vždycky něco divně svítilo. Tašky jsem měla přimáčklé až na posteli. Před mamčinou postelí byla skříň.
Jednoho dne jsem šla zase spát. Otočila jsem se na druhý bok a pohledem ,,zavadila'' o skříň a mé tašky. MOMENT! Mé tašky? Ale vždyť ty jsou tak přimáčklé na mé posteli, že nejsou vidět! Ke všemu je mám u nohou a né takhle daleko od postele. Pamatuji si, že jsem viděla dvě obrovské oči, velkou hlavu a zkřížené ruce. Rychle jsem se posadila na posteli a snažila se neječet. Zavřela jsem oči a znovu je otevřela. Upír už tam nebyl.
Stalo se mi to dvakrát. Když jsme jeli poprvé (to jsem po tom mrštila nějakou věc...už nevím jakou) a pak podruhé. Od té doby se už nic nestalo.
Víte, co je na tom nejzajímavější? Všimněte si, že u obou povídek se děj odehrává u včelína. My tam měli altán, který byl předělán ze včelína....

Victoria Frances - obrázky

30. října 2009 v 16:34 | BaraCornellia |  Celebrity
zdroj: Google
(ten poslední u Moniky :))

Bleskovka - Halloween

30. října 2009 v 14:00 | BaraCornellia |  Bleskovky
1. Kdo to je? (je to trochu podobný ještě jedný postavě z toho...takže mi je jedno,jestli dáte tu jednu nebo tu druhou)
2. Z jakého Anime je? (zkus se kouknout do mých rubrik....)
3. Viděla jsi někdy tohle Anime? Pokud ano...jaký je tvůj nejoblíbenější převlek na Halloween, který tam byl?

Kdyby jste dloooouho nevěděli, tak dám nápovědu

Nehorázné lži aneb Stín osudu - povídka Tinushky

29. října 2009 v 20:12 | BaraCornellia |  vaše povídky
zdroj: moje SB Tinushka
www.tinushka.blog.cz

"Samozřejmě…" poznamenala dívka a napříč místností přešla k oknu. Dlouhou chvíli se z něj dívala,pozorovala odrazy tisíce světel z ulice " Opravdu věříte,že tohle vše má na starosti upír? Navíc samotný Dracula?" přejela rukou po konejšivě chladivém skle a otočila se na něj " Žijeme v jednadvacátém století,upíři jsou jen fantazijní bytosti. Postavy filmů,knih. Nic víc a Dracula je už hezkých pár století mrtvej" postarší muž za ní netrpělivě zamlaskal
" Mým údělem je informovat a chránit lidstvo před zkázou upírů. Jak to ostatně dělala celá má rodina. Upíři existují,mladá dámo."
Chvíli s úsměvem pozorovala zařízení místnosti. Malé taburetky okolo kulatých stolečků,knihovny táhnoucí se po celé stěně. "Posaďte se." Podívala se znovu na něj " To co vám řeknu se vám určitě líbit nebude" sama usedla na nejbližší taburetku.
" Upíři existují"
"Samozřejmě…" připadala si jako kdyby mluvila s duševně chorým.
"Ale vy mi nevěříte" tón jeho hlasu začínal být vyčítavý
"Řekněme že…pro vás mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu" usmála se tajemně
"Povídejte"
" Máte pravdu.."
"Jistěže mám,mladá dámo!"
" Kéž by jste neměl" Ano,bylo by to tak lehčí..pro všechny. "Dělá vám to jen samé problémy" stařík znovu nesouhlasně zamlaskal
"Nesmysl."
"A nechcete se dozvědět co je ta špatná zpráva?" zatvářila se pobaveně a pomalým krokem zamířila k němu. Zastavila se až těsně před ním.
"Povídejte" usmál se na ni. Snad poprvé v době jejich "spolupráce". Kdyby to jen bylo za jiných okolností…
"Budu vás muset zabít" prohlásila naprosto nevinně a v sladkém úsměvu odhalila šelmí špičáky.

,,Bleskovka'' (bublina) - Halloween

29. října 2009 v 19:28 | BaraCornellia |  Bleskovky
Takže jsou tam dvojčata Kaoru a Hikaru.... pak je tam Haruhi (kdo neví...je to holka... všichni se myslí, že je to kluk...až na kluky z Host clubu (alias i dvojčata)) a to nahoře...to bude třeba bubák :DDD

Takže mi napište, co si asi myslí! :D (nejlepší by bylo znát nějaký jméno z Ouran HS Host club :) například Nekozawa)

Mexický tvor bez DNA!

29. října 2009 v 18:58 | BaraCornellia |  Magie a tajemno
Zdroj: vypsala jsem to z Enigma...časopis...a obrázek je z videa :)

Když si před dvěma lety mexický farmář Marao Lopez prohlíží jednu ze svých pastí, je v šoku. V ní je totiž chycen tvor velikosti křečka, který si vzhledem nezadá s mimozemšťani ze sci-fi filmů. Maličké stvoření má prý tělo podobné plazu a hlavu jako vetřelec ze stejnojmonného filmu. Vyděšený farmář tvora utopí, což mu trvá několik hodin. Později předává mrtvolku vědcům, kteří ji podrabují mnoha analýzám. Tvor má údajně poměrně velký mozek podobný lidskému, což svědčí o jeho vysoké inteligenci. Netvůrka prý nemá žádnou DNA! Pokud je to skutečně tak, pak se jedná o jediný organismus bez DNA na Zemi! Je to tvor z jiné planety nebo je to výjímečný pozemský tvor - snad jakýsi mutant?


povídka od fleky

29. října 2009 v 16:59 | BaraCornellia |  vaše povídky
Tuto povídku mi poslala fleky ( www.q-sims.blog.cz )
(později přidám název)

"Prober se, Rose? Vnímáš mě?" drkala do mě Nicole. Nicole byla pohodová holka lae na můj vkus trochu ukecaná. Ale těma svíma modrýma očkama a černýma vlasama napovídá že to není jen tak obyčejná holka.
"Jo vnímám a tetka mě ještě k otmu bolí rameno od tvého dloubání" sikla jsem na ni. "Promin .... víš co je dneska za den?"
Nemohla jsem se vzapamtovat? Co je dneska za den? Dit já ani momentálně nevím kolik mám palců na jedné noze. Když jsem se konečně vymanila ze spacáku zjistila jsem že je vlastně ještě večer , když sjem se rozhlédla pořádně zjistila jsem že jsem u Nicole v pokoji a že tu nejsme sami. Pohlédla jsem do modrých očí Mika , Nicolinýho bratra. Nicol věděla že se mi její bratr líbí a když jsem se na něj tak dívala tak vůbec neodporovala ... radši jsem uhnulap ohledem na Nicole. Kolik mám palců na jedné noze? Mám jen jeden pacel.. jo to by jsme měly. A co je dneska za den? Sakra!Sakra! Vzpoměn si!
"Je náš nejoblíenější den!" nappověděla mi Nicole. Ne .. pořád si nevzpomenu! "Den mích narozenin!" tuto nápovědu už Nicole vrčela. Chápala jsem ji .. musím znáš den jejího narození , stejně jako ona zná moje.Už to mám! "Jo všechno nejlepší" skočil mi do řeči Mike, sakra jak to bylo? NÉÉÉ VZPOMEN SI TY HLAVO BUDOVÁ! začala jsem si nadávat v duchu! Ale vzpomenout si to néé! Mike se na mě podívat a když zachytil můj pohled tk sjel očima ke kalendáři. Koukla jsem se na kalendář! Jo ndeska je Hallowen! "Hallowen!" řeklajsem jako by nic a koukla se na Nicole. "Už jsem se bála žes to zapoměla.... bude tu párty ... v kostýmech .." jen jsem líně přikyvovala .. Nic jsem si nepamatovala. "Rose ty máš dneska nějáký vokno! Žiješ vůbec? Pracuje ti ta mainka v hlavě?"
"Ta už nepracuje dlouho..." zažertovala jsem a pomalu došla k oknu kde na kličce vysel můj kostým.
"Kde máš vlastně ty kostým?" zeptala jsem se Nicol.
Moej otázka ji trochu zarazila. "Dit jsi říkala že mi ho uděláš .. já udělám tobě a ty mě!"
A sakra! Mám pro ni ten kostým? Pohlédla jsem zmateně na Mika ... ten jen kývl. Na co kývá? Jako by četl mí myšlenky ale asi pochopil na co myslím!

Když se už schylovalo k večeru tak jsem si šla oblíknout kostým. Nicolin jsem dala na její postel. Dala jsem ji jako upíra. Koupila jsem pro ni aji červené čočky! Když jsem se podívala na svůj kostým viděla jsemoblečení které když si oblíkneš tak budeš vypadat jako kostra ... TO je tradiční! Já ji dám normálního upíra a ona svůj volnej čas věnuje tomu aby mi udělala kostým .. bylo vidět že to dělala ručně. Smutně jsem si povzdechla .. vyslíkla jsme si svéoblečení a začala se soukat do kostýmu. Byl jako šitý na míru!
Dole už jhrála muzika a já teprv vymýšlela co s vlasama. Nakonec jsem si je dala do odfláknutého drdolu. Sešla jsem dolů, Nicoletam na mě čekala. Opravdu si ten kostým oblíkla .. moc jí to slušelo.. i ty červený oči .. jako kdyby mměla vrozený.
Chvíli jsme tancovaly ale začínalo se mi dělat z toho vydýchaného vzduchu blbě. Vyšla jsem tedy nahoru doo Nicoliného pokoje. Sedla jsem si na postel a koukla na oblečení které si vyslíkla. Tu mě ale zaujala krabička do které jsem ji dala čočky. Když jsem ji otevřela , čočky tam pořád byli . Než jsem stačila zase myslet ovál mi záda večství večerní vánek. Ohlédla jsem se ... byli ty balkonové dveře otevřené? POmalu jsem kráčela na balkon ... opřela jsem se o zábradlí a pohlédla na noční oblohu.
"Rose?" ozval se známí nežný hlas.
Byl to mike ale než jsem stačila odpovědet ucítila jsem ruky kolem svého boku.
"Prosím nekřič!" špitl mi do ucha. Nechápala jsem proč bych měla křičet. Jemně jsem se usmála ale tu jsm na krku ucítila něco ostrého.

pro cornelia verču - Vzpomínky malé Natálky

28. října 2009 v 21:14 | BaraCornellia |  vaše povídky
Přepisuji to z časopisu Enigma.... pokud máte rádi tajemno....určitě si nějakej díl kupte
je to strašidelná povídka pro cornelii verču...mám problém se skloňováním :D promiň :D

Pracuji v mateřské škole a máme tam jednu čtyřletou holčičku. Když jsem ji poprvé před půl rokem viděla, přišlo mi, jako bych ji znala už dávno. Před několika dny se jí v poledne udělalo špatně, tak jsem jí uložila dříve než ostatní děti.
Ona chvilku v tichosti ležela, pak se ke mně obrátila a povídá: ,,Víš, paní ředitelko, že já tě dávno znám? Já si tě pamatuji, když jsi byla ještě malá holčička a chodila jsi do školky jako teď já. Pamatuješ si na mě taky?''
A já, abych se dozvědla víc, jsem jí řekla: ,,Natálko, já si tě pamatuji.''
Ona pokračovala: ,,Vždyť já jsem byla tvoje paní učitelka ve školce, když jsi byla ještě malá. A pamatuješ si, jaké jsi měla vlasy?''
,,A odkud to všechno víš?''
,,Já nevím, odkud to vím. Já to prostě vím. Já si to pamatuji.''
A já ještě dodala:,,...a chodili jsme si hrát do přírody a jeden kluk...'' ani jsem nedořekla větu a Natálka pokračovala: ,,...po tobě hodil kámenem a rozbil ti hlavu. A ty jsi pak nic neviděla, protože ti tekla krev přes oko. Ukaž mi, jestli tam máš ještě jizvu?''
Já tam tu jizvu opravdu mám, protože když mi byly čtyři roky, tak mi jeden chlapec ze školy venku na vycházce tu hlavu opravdu tím kamenem rozbil.
,,Natálko, a ty víš, kdo to byl?''
,,Ty nevíš, jak se jmenoval? Ty si ho nepamatuješ? To byl přece Petr.''
Nutno podotknout, že událost se stala ve školce před 45ti lety!

Vlkodlak?

28. října 2009 v 18:28 | BaraCornellia |  Magie a tajemno
Abyste si nemysleli, že si to o sobě myslím já :D
tady je zdroj: http://zahady.mysteria.cz

Studuju SZŠ a ve třeťáku na souvislé praxi jsem se skamarádil s jednou holkou, o které všichni říkaly, že je satanistka. Tak trošku tajnůstkářsky jsem se jí začal vyptávat, jestli je vážně satanistka. Nakonec se mi svěřila, že se o sobě domnívá, že je vlkodlak.

Prý ji fascinuje pohled na krev a na syrové maso, to prý byl také důvod, proč šla na zdrávku. Navíc při úplňku nemůže v noci spát a má chuť běhat po lese mezi stromy. Nikdy ale prý nikomu neublížila. Já se jí svěřil, že si o sobě myslím, že jsem čaroděj a když jsme při raní směně stlaly lůžka na prázdném pokoji, ze kterého se propouštělo, tak jsme si povídali o magii.

Bylo to docela příjemné mít někoho dalšího, s kým můžete drbat o něčem, co jinak tajíte. Oba máme stejný problém, kromě pár vybraných jedinců o ničem takovém nemluvíme a své doměnky o svém druhém já tajíme i před svými rodinami.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Jednoho zářijového rána jsem vezl mamku do práce kolem sedmé hodiny ranní. Počasí bylo vlhké, sychravé a lehce zamlžené. Ihned jak jsme minuli přehradu, tak sjíždíme lehce z kopečka, kde se před námi objevuje rovinka, asi 150 m rovná silnice s velkým srázem po pravé straně a dole taková malá obec. Po celé délce této rovinky byly rozmístěny v rozmezí asi 20 metrů kupky pořezaných křovin a stromků, protože to tam prořezávali.
Najíždíme tedy na tu rovinku, před námi lehká mlha a sychravo, jedem asi 40km/h, tedy poměrně pomalu a najednou před námi z poza jedné kupky pořezaného chroští vylézá tak zvláštně pomalou a ladnou chůzí nějaký tvor přímo do silnice a kouká nám přímo do očí. Vypadal jako pes s dlouhým a hustým ochlupením, celý mokrý - dobrá pes, ale byl neobyčejně velký asi jako dospělá srna a když jsme se k němu blížili, jeho pohled byl natolik jasný a pronikavý, až jsem měl z toho husinu na těle a máma taky. Jeho oči vypadaly jako lidské oči a lezl nám přímo pod auto, jako by se chtěl nechat přejet, nebo nás donutit zastavit. Musel jsem tedy strhnout volant a objet ho.
Máma i já jsme v tu chvíli mlčeli, trošku jsem strachy na to šlápnul a až po chvíli jsme se na sebe podívali a 2 hodiny u ní v práci řešili, co to bylo za podivné zvíře, které jsme v životě neviděli. Mě osobně ten tvor připomínal vlkodlaka jako z filmu, ale lezl po čtyřech.
Zpátky jsem jel strachy radši jinou cestou a to mi bylo 25 let, jen tak se něčeho nebojím.


Tajemný dům

28. října 2009 v 17:54 | BaraCornellia |  vaše povídky
zdroj: http://www.horory-cz.estranky.cz/clanky/horory/tajemny-dum
dala mi to Sara :) patří jí velké díky!


Bydlíme v jednom činžovním domě, na sídlišti u kraje lesa. Bydlíme tam s rodinou už odjakživa.
Od mladých let nás a většinu mladých strašil tajemný dům. Ani to není dům, jako nějaká chata uprostřed lesa, v takovém malém údolí. Je to kousek od našeho baráku a každý se tam bojí jít, že se tam dějí různé věci. V noci odtud jdou slyšet výkřiky, doprovázené různými záblesky světla atd...
Takže tento dům je zapsán v našich myšlenkách jako strach. Ten dům, nebo spíš chata je rozpadlý, nemá okna a je to něco jako velký, betonový kvádr, který asi někdo někdy obýval uprostřed lesa. Celé ty roky byl zamknutý velkými, ocelovými, modrými dveřmi a každý chtěl dovniř, až nedávno se to stalo...
Minulý týden v pátek večer, spíš v noci, jsme seděli já a dva kamarádi před našim domem. Řekli jsme si, že se půjdeme k tomu domu podívat v noci, s baterkama. Kamarádům se nechtělo, ale nakonec jsme se všichni odhodlali a šli. Už když jsme vcházeli do toho tmavého lesa, v noci, byla to hrůza, byli jsme na sobě skoro nalepení.
Už jsme se blížili k tomu domu, ale najednou zhasla jedna ze dvou baterek, které jsme měli. Jakmile jsme byli blíž a blíž, tak najednou někdo zařval! Byla to taková hrůza, že jsem málem omdlel strachem. Jeden kamárád ihned začal utíkat domů a tak jsme tam zbyli jen dva. Stáli jsme chvíli na jednom místě, nehýbali se, nedýchali a čekali, co se bude dít. Asi 50 metrů od nás, kde byl ten dům, tak šlo slyšet, že tam někdo chodí tam a zpátky, zleva doprava, šlo slyšet, jak křupou spadené větve na zemi.
Nemohli jsme nic dělat, nevěděli jsme, kdo to je, kdo může v noci chodit po tmě kolem toho domu. Takový strach, beznaděj a psycho, které jsme zažívali, bych nikomu nepřál...
Po chvíli to přestalo a najednou ticho. Pomalu jsme šli blíž k tomu domu. Zhasl jsem baterku, aby nikdo neviděl, že tam někdo je.
Když jsme byli blíž a blíž k tomu domu, krve by se ve mě nedořezal. Přišli jsme k domku, hlavní dveře byly zezadu, tak jsme obešli dům a co neviděli! Ty dveře, které byly dlouhé roky zavřené, zamčené a zatěsněné, byly najednou otevřené! Najednou nás přepadl hrozný strach a zárověn zvědavost, co může být uvnitř. Kamarád chtěl běžet domů pro fotoaparát a vyfotit to, ale nakonec jsme zůstali, všude kolem byly větve, křoví a nějaké oblečení, to tam bývalo docela často... staré, roztrhané, dětské oblečení.
Rozhodli jsme se, že půjdeme dovnitř. Najednou jsme ale slyšeli, že z dálky něco beží, prostě dupot, křupání větví a blížilo se to k nám. Ihned jsme se schovali do jednoho křoví, nebo spíš kupu dřeva a čekali, až ten zvuk přejde. Hrozně jsme se báli, hrozný strach, pořád jsem si říkal, proč jsme tam chodili a že už se nemusím vrátit. Ten zvuk se blížil a najednou někdo přicházel k domu. Šlo to pomaleji a pomaleji, byla úplná tma, uprostřed lesa někdo prošel kolem nás a vešel do domu. Najednou bylo hrobové ticho, nemohli jsme se ani hnout, aby nás ten člověk, nebo co to bylo, neuslyšel...
Čekali a modlili jsme se, abychom to přežili. To, co bylo dál, by nikdo neuvěřil. V tom domě už bylo asi víc lidí, protože po chvíli z domu vyšel nějaký člověk a lehnul si před dům. Vím, že to zní divně, ale když jste dlouho ve tmě, tak po chvíli začnete rozeznávat různé objekty a postavy. Prostě asi 15metrů od nás někdo vyšel a lehnul si před dům, do listí a ležel. Nevěděli jsme, co dělat, potřeboval jsem se pohnout, protože už mě brněly nohy a to byla osudová chyba!
Jak jsem se pohnul, praskla pode mnou větev a ten člověk vstal, díval se našim směrem a najednou se rozběhl k nám. Ihned jsme se rozběhli a běželi prostě pryč. Ani jsme nevěděli, kam bežíme, ten člověk nás doháněl, ale já běžel jako nikdy.
Když jsme utíkali, najednou jsme se začali rozdělovat. Byl to panický strach, na nic jsem nemyslel, "prostě jen utíkej!", říkal jsem si. Po chvíli jsme se rozdělili. Já pořád běžel a pak se zastavil a čekal, jestli se objeví můj kamarád, ale nic. Rozhodl jsem se, že asi už šel domů a tak jsem šel taky, nebo spíš utíkal. Když jsem přišel před náš barák, kde jsme bydleli, tak jsem zjistil, že ještě není doma a dost mě to vyděsilo.

(CELÝ ČLÁNEK)

Soutěž - Halloween

28. října 2009 v 14:00 | BaraCornellia |  soutěž
Z tohoto obrázku udělejte cokoliv.... blend,colorizaci...a napište do komentářů :)

1) vaše přezdívka
2) odkaz na váš výtvor
3) co za to chcete :D
(jestli máte nějaké...special přání...jinak budou jen diplomy a ještě nějaká drobnost)


Online - Catwoman a Den nezávislosti

27. října 2009 v 20:12 Filmy
http://filmy.kinotip.cz/catwoman-2004/
http://filmy.kinotip.cz/den-nezavislosti-1996/

Tak jsem si řekla, že vám sem dám nějaký filmy, aby jste je mohli zkouknout. Kdyžtak na hlavní stránce kinotipu najdete, jak obejít limit.... přeji dobrou zábavu! :)