Jaro je tu!

20. března 2010 v 20:28 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
Tak je tu konečně jaro! Prý je až zítra, ale v televizi říkali, že se klidně na tohle století můžou změnit učebnice, protože se něco pohlo, takže je to teď jinak. Od dnešního dne je jaro.
Udělala jsem jarní design, který tu můžete vidět už od včerejška. Docela pěkné.
Dneska jsem byla po hrozně dlouhé době venku. Ano, jaro je tady. Bylo teplo (docela).
Byla jsem tam (venku) s Kamilou a Martinou. Omg... bez komentáře, Kamila :(
Omlouvám se, že moc nepřidávám články. Jsem hrozně líná. Ke všemu se během týdne učím a když se učit přestanu, tak nemám náladu nic psát, spíš se vybíjím hrama nebo povídáním si, čtením atd.
Půjčila jsem si od kamarádky knihu Pátračka Gilda. Pěkná. Ona mi jí půjčila sama od sebe, jinak bych si o ní neřekla, ale jsem ráda, že to udělala. Moc pěkná.
Taky koukám na (H)Euréku (Eureka v AJ, Heuréka v ČJ). Mám tyhle filmy ráda. Například jsem si kupovala Factor Psí (Psí = řecké písmeno). Heuréka je míň jako Factor, ale je to taky pěkné. Je to spíš film (seriál) než dokument. Jde tam o nadpřirozené jevy. Factor psí je podle skutečnosti, Heuréka spíš ne.
Taky jsem si všimla, že všechny mé knihy se podobají věcem, co jsou v Doctor Who (můj nejoblíbenější seriál...dokonalost! Hlavně teda s Tennantem! :)). Samozřejmě to nic nekazí :D Doctor Who je dokonalý seriál, nemůžu si pomoc, nejradši bych na to koukala pořád a pořád. Nedávno jsem si zase pustila jeden díl. Musím uznat, že skoro všechny díly, když se člověk nad tím zamyslí, jsou drsné. Například ten díl, co jsem teď viděla...Byl tam nějaký chlap a ten se pak ukázal jako příšera, co ,,spolkne'' lidi. Ti lidé mu pak občas vykukujou z břicha. Slizoun jeden! No a byla tam hoka (tu spolkl) a kluk (toho ne). Když pak toho slizouna Doktor zabil (slizoun se rozplynul nebo spíš roztekl), tak si ten kluk vzal domů kus betonu - na které byl obličej té dívky. Jenom obličej. Mohla mluvit atd. Ale byla jenom obličej. Drsný! :D Neumím to přesně vysvětlit, ale nic příjemného :D Ale viděla jsem už horší díly. Například Dívka v krbu (nebo tak nějak, nejsem si jistá s názvem). Tam byla Madam de Pompadour. A ta jako malá viděla Doktora. Atd. Atd. Jako malá....a najednou za pár sekund, když se zase Doktor objevil pomocí krbu, byla z ní žena. Jak to?? No jistě, ten krb je rozbitý! :D Pardon, neřeště. Prostě tam byly stroje, které z lidí dělaly součástky pro svojí raketu. Doktor: ,,Grilování.'' (řekl to anglicky...a zvláštním zaškrceným hlasem...takže se z toho člověku zvedl žaludek :D).
No nic :) Já jdu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pejsek udělal baf!!!!

Já udělal/a lek!!!! 100% (1249)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama