Květen 2010

Všichni jsme tu potrhlí...já jsem taky potrhlá

27. května 2010 v 16:29 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
Ve škole se dřu jako blbec, jako jedna z mála nepolevuju a makám. Ostatní na to kašlou - jedničkáři (až na vyjímky) už nemaj o jedničky zájem a nebo si prostě napíšou tahák. A já to říct nemůžu, protože bych byla mrcha. Ale štve mě to, protože já si to všechno cpu do hlavy, zatímco ostatní to maj napsané na lavici. Jestli je tohle OPRAVDOVÁ příprava, tak sním svoji žákovskou.

Moc se omlouvám, že na vás mám tak málo času, ale snažím se věnovat své nejlepší kamarádce. A učení. To druhé je děsivé.

Chci psát, hrozně moc, ale není čas. Napadlo mě, že bych vám sem dala nějaké... nevím co :D prostě něco napsané. A nějaké obrázky...

Zachvilku (učím se dějepis) vám sem dám obrázky z DA

Nejhorší týden v mém životě

15. května 2010 v 19:55 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
Pokud si, ty krávo (mluvím k sobě :DDD), tohle někdy budeš číst, jak jsi to dělala s jinejma článkama v Mluvím, mluvím a mluvím!!! a pak si toho litovala...tak to nečti, protože tohodle budeš litovat taky....nepřípomínej si nic, co je v týhle době, kdy to čteš (protože ty jsi už určitě zapomněla, že jsi to psala, co? No jo, to je ti podobné!), už dávno minulost!
Běž dělat něco užitečného a pokud tohle ještě pořád čteš, tak mi pak neříkej, že jsem ti to neříkala!

Fajn, klidně si to přečti,autorko... ale jestli ti to něco připomene, tak nadávej potichu, protože jsi sama sebe varovala!

Takže:
Užírá mě žárlivost.... nemůžu se koukat, že jsem ta druhá nebo ta, kterou může kdykoliv (třeba o prázdninách, kdy je víc času) někdo ,,předběhnout''...brrr...věřím ti,opravdu (teď už k sobě nemluvím :D)

Jestli jsem o minulém tvrdila, že byl nejhorší, tak jsem to zakřikla...tenhle je nejhorší... ve škole je to naprd... nervy...atd.... známky ale ujdou...a kamarádství...kazím to...všechno kazím...už dvakrát jsem měla pocit, že jsem ztratila nejlepší kamarádku...dvakrát za jeden blbej tejden

Pro tu nejkrásnější, nejmilejší, nejdokonalejší nejlepší kamarádku a manželku pod slunce k narozeninám

10. května 2010 v 18:46 | BaraCornellia |  Spřátelené blogísky!!!!
Vše nejlepší k tvým narozeninám, má nejdražší. Tak si to tu dneska spolu užijem,ne? ;) Dnes má narozeniny moje láska, abyste věděli! :D Dole má dárek, ona ho má samozřejmě ve větším už poslaný.
Tinushka
FF