Srpen 2010

Diplomy od Niny

27. srpna 2010 v 21:51 | BaraCornellia |  Pro mě od Vás a naopak

Díky

Omlouvám se za delší ,,dovolenou''

15. srpna 2010 v 21:22 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
Poslední dobou mi opravdu není dobře...
Ke všemu nic nestíhám... chci spoustu věcí a nic z toho nedělám... chtěla jsem kreslit, psát, nahrávat Let's play :( a prostě to nedělám :(

Nám se líbí hrabě Drákula - idol dívčích snů

10. srpna 2010 v 15:11 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!

Nám se líbí hrabě Drákula!
Zoubky bez kazů,
idol dívčích snů!

To je úryvek z písně Jířího Schelingera. Mám tu písničku ráda, protože je nejenom vtipně napsaná, ale má prostě šmrnc!
Tento článek nepíši jako člověk, který ví o upírech úplně všechno, ale jako nejlepší kamarádka dívky (idol mužských (a mých) snů), která dle mého názoru o upírech ví opravdu všechno.
Když se řekne upír, tak si hned po Tinushce vybavím Drákulu. Říkejte si, co chcete, ale všichni moc dobře víme, že než někoho napadlo natočit Stmívání s Robertem Pattinsonem (idol nočních můr), po kterém začaly šílet davy fanynek, tak si snad úplně každý představil ideálního upíra jako Drákulu.
(Pak ještě může být ten energetický...ale my se budeme bavit o těch s tesákama, co sajou krev.)

Už jen stačí, aby v obchodech s obleky na Halloween začali místo pláště (černý navrchu, vevnitř červený) a tesáků nebo dokonce masek Drákuly a podobných dobrých věcí, prodávat třpytky.
Proč to Meyerová nenazvala třpytkové nebo pijavice, jak jim říká Jacob? Hned by bylo o problém míň. Fanynky by vřeštěly při slově ,,třpytky'' nebo ,,pijavice'' a byl by pro pravé fandy pravých upírů klid!
Nemám ráda krev, takže horory s upírama nepřichází v úvahu, ale samozřejmě jsem už nějaký viděla. Nerada se koukám na horory, otevřeně to přiznám. Snězte mě.

Když se řekne upír, je samozřejmě jasné, že to znamená ,,ten, co vypije tvoji krev, pokud mu nastavíš hrdlo - a vypije ji všechnu, nic ti nenechá.''! Zajímavé, takové malé slovíčko a obsahuje takový význam. Od té doby, co je na světě to davové šílenství zvané Stmívání, by se však upír mohlo vyložit jako ,,ten, co se třpytí na slunci, chodí do školy, je inteligentní, dokonalý (HA!HA! Mary Sue nebo Gary Sue), určitě nemá červené oči, protože drží dietu, když mu nastavím krk, zdvořile odmítne, protože už měl srnu, je bohatý, takže mi klidně může koupit nové auto; a ze mě upír nikdy nebude, protože spolu chceme žít šťastně až do mé smrti, ale když mu porodím dítě, tak mě bude muset proměnit a budeme spolu žít šťastně až do konce světa----'' a mohla bych pokračovat. A zní to spíš jako pohádka o princezně a princovi (sice s úchylkou na sání krve, ale...). Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
Také mi dost vadí ,,vlkodlaci''. Všichni moc dobře víme, že vlkodlaci se mění za úplňku a rozhodně nechtěně! Zatímco ve Stmívání je to měňavka, která si řekne, že odhodí kalhoty - a taky to udělá. Odhodí je, ale nikdo nic nestihne vidět, protože se změní na zablešeného psa. To rozhodně není vlkodlak. Mimochodem... zase vyjde nějaká nová knížka, ale tentokrát ne o upíří romanci, ale o vlčí romanci. No třeba to bude dobré, uvidíme. Protože neříkám, že se Stmívání nedá číst. Napsané je to pěkně. Jen by se měla držet faktů!!!! A taky mohla říct už dávno, že to nejsou vlkodlaci, ale měňavky. Protože takhle si všichni myslej, že jsou to vlkodlaci už od Nového měsíce - protože ona se rozhodla, že to řekne až na konci Rozbřesku. Poslední díl.
Také se vám musím svěřit s mým zážitkem. Byla jsem s rodinou v obchodě a našla jsem školní potřeby. Samozřejmě už z dálky na mě civěl obrovský obličej ,,Edwarda''. A dvě fanynky přiběhly a řvaly kolem sebe:,,Proboha! Vidíš to? Kde je Edward? Kde je? Já ho nevidím! On tu není! Jak to, že tu není? Hej, vidíš ho?'' A já si neodpustila:,,Ne, není tu, taky ho nikde nevidím.'' (a zadívala jsem se na ten obrovskej plakát)
Všechno má svá pravidla (i když bohužel: jsou od toho, aby se porušovala) a je prostě dané, že některé věci se nadají změnit. Když se řekne víla, vidíte buď někoho vysokého s křídlama nebo někoho malinkého s křídlama. Křídla jsou prostě základ. A jsou to většinou motýlí křídla, tím si buďte jisté. Nemůžete napsat knihu, kde je ,,víla'' a má opeřená křídla. Prostě každý ví, že je to teda anděl. Tak proč to takhle nefunguje i s upírama?

Bram Stoker se obrací v hrobě. Drákula vždycky byl, je a bude ten PRAVÝ upír. A neodpustím si hlášku Pirátů z Karibiku. Drákula je ,,mrtev'', ať žije hrabě Drákula!

FF

Emma Watson nakrátko

8. srpna 2010 v 15:39 Hvězdy
Předtím vypadala líp...alespoň ne jako kluk...
zdroj:
http://emma-watson-4ewer.blog.cz/


Všichni žijeme v anime světě

2. srpna 2010 v 20:53 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
Člověk se na to téma těší ,,celý život'' a když je to konečně tady, nemůžu vymyslet, co na to říct.

Anime je můj život a to určitě mluvím hned za několik lidí. Mám dojem, že to začalo docela nevinně. Asi všichni si pamatujeme Pokémony ;)
Pro mě pak přišlo Witch a podobné. Pocítila jsem i kouzlo Manga. Miluji knihy, proto mi přijde manga jako velmi dobrý nápad a díky za něj :D
Mé nejoblíbenější anime určím opravdu těžko, protože jsem jich viděla mnoho. Mezi nejlepší kousky patří Ouran High school Host club. A nedávno jsem shlédla ,,lehce'' úchylné anime Rosario Vampire. To jsem si též zamilovala.
A také si vzpomínám na Anime Death note... člověk u něj musí opravdu hodně přemýšlet, je to zábava, předvídat.

Někdy nedávno večer (možná včera nebo předevčírem?) jsem přepínala programy. Bylo pozdě a mě najednou trklo, že bych se mohla mrknout na Animax. Minimax, který je pro ty nejmenší z nás, se ve večerních hodinách mění na Animax - pro blázny do Anime.

V jednom z článků týdne jsem objevila článek, který se mi opravdu nelíbil a který mě dokonce urazil. Že prý někdo Anime nezná, ale je to určitě trapné. Když anime nezná, tak to nemá tvrdit, nemyslíte? Ke všemu si myslím, že každý zná alespoň jedno anime :) alespoň jedno jediné!
Anime rozhodně není pro malé děti. S tím určitě spoustu lidí souhlasí.
Ale někdo může zase oporovat, že je to pro úchyly. Také ne. Opravdu nejsou jenom hentai anime, kde jsou ženy s velkým poprsím a mužům z toho teče z nosu krev.

Také si uvědomte, že to anime a manga někdo musí kreslit ;) Což znamená, že to nejlíp zvládají starší - samozřejmě kreslí i mladí, ale se cvičením je to lepší a lepší.
Dole je obrázek, co jsem nakreslila.

Také spoustu lidí zaráží anime slovník. Kawaii! při pohledu na sladké štěně.
Baka! vmetete do tváře svému nepříteli.
Je to dost chibi, nemyslíš? :DDD

Sajónara ;)

FF