Únor 2011

Vysvědčení, narozeniny a prázdniny

13. února 2011 v 11:18 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
Tak jsem dnes ráno vstala (vstala jsem kolem osmé, podruhé v 10 (i když...než jsem se vyhrabala z postele...)) a znechuceně zjistila, že se jde zítra do školy.
Což by nebylo ani tak děsivé, kdybych měla normální týden za sebou. Jenže já měla prázdniny... Jarnííí...a nejenom to... Když jsme dostali výzo (skvělé, děvče, máš samé!), tak jsme měli 4. února pololetní prázdniny. Sranda je v tom, že jsem měla 4. února narozeniny. 15... Občanku pořád ještě nemám, protože mi otec ještě nepodepsal, že můžu bydlet u babičky. A už nepodepíše...idiot! Jen za mě bere peníze...
Inu....Z narozenin jsem byla zklamaná a jsem zklamaná doteď. Dostala jsem sice Hetalii, která mi bohudík trochu zklamání z chování prarodičů a mámy vynahradila, ale... Dostala jsem triko, které jsem chtěla, Hetalii a Proroctví sester. Toť vše. Což by nevadilo, kdybych si neuvědomila, že Hetalii jsem vyžebrala pár dní předtím (Já jim můžu pořád dokola opakovat, co chci a oni mi to prostě... a přitom sobě kupujou všechno...Má děda narozeniny? Tak mu kupme 4GB flashku... já dostala 2GB... což je na prd, protože já mám tolik věcí, které bych na ni mohla dát, že je mi teď vlastně k ničemu), triko jsem jim přímo strčila do ruky a Proroctví sester jsem nechtěla (čti: VŮBEC!)... a to, že jsem říkala, jak důležité pro mě je, abych dostala něco o Rusku nebo Polsku... NIC! prostě nic! Opakuju jim to pořád... A pak se mě nadává, že všechno scháním na poslední chvíli! To vidím, jak oni schání vše dopředu.
Jinak dál píšu Defenestraci, kreslím (objevila jsem skvělý styl vybarvování, takže...) ilustrace a obálku (protože já to vydám... jistě... já...).