Prosinec 2011

Je to jízda...

10. prosince 2011 v 14:18 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
To teda je!
Omlouvám se, že sem chodím opravdu málo, ale mám toho hodně. Hodně píšu... Založila jsem další blog, který se věnuje mému psaní... Teda...měl by. Až ho trochu upravím a začnu přidávat články, dám sem odkaz a také sem občas něco přihodím ;) Rozhodně chci v blogování tady pokračovat, jen si musím najít čas.
Je toho opravdu hodně...
Máme naši první slohovku na angličtinu...Na pět minut - budeme muset 5 minut mluvit. To je jízda :D Zvládám sotva tři. A zapamatovat si to? To je ještě větší jízda :D Už to mám skoro hotové, takže v tom moc problém nevidím.
Píšu také yaoi (v tomto případě spíš gay povídky, víc se to k tomu hodí), jmenuje se to Florentinský polibek. Už to má nějak 88 stran ve Wordu a já to chci do Vánoc dopsat.
A to radši nemluvím o hororech a mytologickému románu, které chci začít psát. A co teprv moje Defenestrace, ke které jsem tak přirostla? ;) No prostě: Je toho hodně a já se tomu chci věnovat, protože to rozvíjí můj životní sen.

Napíšu sem několik článku později, o Vánocích se k tomu snad dokopu. Samozřejmě už sem nikdo nechodí, ale snad si to někdo přečte ;)


PS: Při hledání v mé galerii (hledala jsem nějaký obrázek, který bych k článku mohla šoupnout), jsem našla ,,Beznaděj v Říši divů"....Vypadá to dobře, asi se na to někdy mrknu a přidám nějakou kapitolu...