Leden 2012

A už to zas klepe na dveře...

1. ledna 2012 v 14:52 | BaraCornellia |  Mluvím,mluvím a mluvím!!
(Psala jsem to včera... jenže co? neuložilo se tooo, nezveřejnilo se tooo atd. :( no nemám já smůlu?)
Tak a opět jsem něco slíbila a nedodržela :D (důvod nahoře :D) Řekneme, že opět nebyl čas... No nic, kdyby si chtěl někdo přečíst nějakou moji... nechci říct povídku, protože... nějaký můj román, tak napište do komentářů a pokud si vás všimnu, tak to nějak zařídíme :D No fakt :D Potřebuju čtenáře :D

No nic, o tom jsem mluvit nechtěla (A o čem jiném bys chtěla mluvit?). Chtěla jsem nějak prodrbat rok 2011, ale nějak mě to přešlo. Příliš bolesti... Na druhou stranu i spoustu radosti... Zvláštní. (A bude hůř... Tohle je jen začátek). Ten svět přece jen musí být vyrovnaný, jinak nás to smete z povrchu. A já neumím dýchat bez vzduchu, jestli mě chápete...

Co tedy říct? No... Je 19:18, plus - mínus. Za necelou hodinku jdu ven s Kami, musíme prořešit naše psaní :D A spoustu jiných věcí. Člověku pomáhá, když může s někým mluvit a ten druhý to chápe a odpovídá... A taky mě to baví poslouchat. Vnímat, že ta osoba má stejný problém... Tudíž psaní :D (A to se mi během tohodle roku opravdu povedlo rozepsat :))
Defenestraci jsem na pár měsíců odsunula, prostě si to musím ještě promyslet. Nehodlám ten příběh zahodit, ale musí uzrát.
Vrhla jsem se na psaní yaoi a shounen-ai (a jiné verze tohoto termínu :D shonen-ai, shonen ai,---. Vždyť je to to samé, proč řešit pravopis? :D). A tím myslím víc, než jen občasné povídky, když jsem ještě nevěděla, kudy se chlap může do chlapa dostat (přes srdce! samozřejmě!)... (to byl vtip)...(obojí...to v závorce i to bez ní :D)
Právě dokončuji první díl (nejdřív to tak měla skončit, ale četla jsem to po sobě a zjistila, že mi utíkají dobré pointy). Krátce: Dva kamarádi z dětství se vydají na cestu do cizího království (imaginárního světa), kde musí zachránit sestru toho jednoho... Potkají...ehm...řekněme muže - prokletého, který se zamiluje do toho prvního. No dál bych to moc nerozváděla :D
Chtěla jsem to dopsat do Vánoc (čili Štědrého dne), ale nevyšlo to :D přečetla jsem si to a zjistila, že mi nevycházej pointy... Připletlo se mi tam spoustu vedlejších dějů, které jsem mohla využít a nevyužila. Takže jsem se rozhodla, že napíšu druhý díl. (přesně jak píšu kousek nad sebou :D omb.....(o můj bože :D))
Po tomhle díle jsem chtěla napsat další shounen-ai (já tomu sice říkám ,,gay povídka", protože je to v mém logičtější, ale...). Prostitut se probudí z opice a zjistí, že má něco společného s vraždou, která se ten den stala. Pošlou na něj nejlepšího detektiva v okolí. No a jelikož je to gay povídka--- :D kam to spěje, víme :D To ale teprv začínám.
Pak se snažím rozepsat pár ,,negayovských věcí"! :D Něco o faunech, o nesmrtelných, několik hororů, scénář... A tři soutěžní.
Problém je v tom, že je mám zatím napsané v notesu a musím to nějak přepsat :D

Přeju šťastný nový rok 2012~! :) A ať se vám daří ;)